Rejestracja

O turnieju

Turniej Nurkowy to inicjatywa Centrów Nurkowych chcących popularyzować nurkowanie, szkolenia i przygodę jaka ściśle wiąże się z podwodnym światem.
Dzięki rywalizacji i możliwości spotkania nurkowego stworzyliśmy event pod hasłem "Turniej Nurkowy".

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do Centrum Nurkowego będącego partnerem Turnieju, podać ilość nurkowań, rodzaj certyfikatu oraz dane rejestracyjne.


Po przeliczeniu punktacji zostaniesz umieszczony na liście uczestników i kandydatów do ścisłego finału. Od tego czy zostaniesz zakwalifikowany do ścisłego finału zależy ilość punktów jakie zdobędziesz w danym roku kalendarzowym.

Pod koniec sezonu nurkowego (3-4 październik 2015) osoby które zdobędą największą ilość punktów będą walczyć o bardzo atrakcyjne nagrody !! Listę nagród możesz sprawdzić w specjalnie przygotowanych do tego miejscu NAGRODY I SPONSORZY
Rywalizacja będzie spora bo w finale będą brali udział nurkowie z całej Polski.

Spodziewamy się około 50 uczestników imprezy !!

Zerknij które Centrum Nurkowe w Twojej okolicy prowadzi rejestrację konkursu. kliknij PARTNERZY KONKURSU

Zapoznaj się również z nagrodami jakie masz szanse wygrać !!!
Ostateczna lista nagród nie została jeszcze zamknięta !

Wszystkie szczegóły dotyczące Turnieju Nurkowego znajdziesz w specjalnie przygotowanych miejscach menu. W dziale ZASADY TURNIEJU poznasz proces rejestracji i sposób naliczanych punktów a w dziale ROZGRYWKA FINAŁOWA znajdziesz informacje dotyczące przebiegu finały imprezy.

Finałowi Turnieju Nurkowego towarzyszyć będzie NURKOWE DEMO DAYS, piknik, impreza oraz prezentacje sprzętu nurkowego goszczących nas wystawców.

Zapraszam do wspólnej zabawy !!!

Sponsorów i Centra Nurkowe do kontaktu celem popularyzacji Eventu.
info@turniejnurkowy.pl